Last shinobi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O serwerze

Go down

O serwerze Empty O serwerze

Post by xaox Thu Apr 02, 2015 9:21 pm

Witajcie,
Jestem założycielem i administratorem zarówno servera Last Shinobi jak i forum. Jako że jestem polakiem a serwer i forum jest anglojęzyczne poczułem się winny i postanowiłem wyjaśnić jak to wszystko wygląda.

Więc,
Serwer powstał z potrzeby którą przedstawiali moi znajomi. Mimo że czasy świetności OTS przeminęły to nadal odczuć można brak profesjonalnego serwera spod doświadczonej ręki. Na polskiej scenie OTS było kilka o tematyce Naruto jednak aktualnie żaden nie pozwala na grę. Wychodząc naprzeciw potrzebom i rozmyślaniom moich znajomych i osób które siedzą w temacie postanowiłem użyczyć swoich umiejętności programistycznych/logistycznych/przedsiębiorczości i zbudować OTS. Podstawą jest używanie języka angielskiego jako głównego, po pierwsze dlatego że to najpopularniejszy język na świecie, po drugie dlatego że w ten sposób udostępniamy możliwość gry każdemu kto posługuje się tym językiem, po trzecie sam posługuję się nim tyle samo co polskim i czuję się swobodnie, po czwarte dla was jest to opcja na rozwinięcie umiejętności. Teoretycznie serwer jest gotowy do odpalenia w każdym momencie jednak nie chcę żeby ktokolwiek się rozczarował i zniechęcił wybrakowaną wersją. Narazie udostępniać będę zdjęcia z okresu kiedy OTS był projektowany, z zamkniętych testów, w których uczestniczy narazie przyszła moderacja i osoby które w konkretny sposób pomagają. Alpha testy serwera będą dostepne dla każdego kto przeznaczy ustaloną później kwotę w ramach dotacji na rozwój serwera( mam napisać dokładnie na co przeznaczane są pieniądze?). Oczywiście jako podziękowanie za dotację umożliwiamy pełne korzystanie z gry, czyli konto premium. Otwarte beta testy będą obowiązywały przez 30 dni. Osoby które znajdą najwięcej bugów, będą udzielały się na helpchacie oraz wykażą się na forum( tutoriale, zakładanie nowych tematów i pomysły) dostaną ofertę zostania tutorami. To prosta droga do zostania Gamemasterem.

Mam nadzieję że przede wszystkim spełnię wasze potrzeby i oddam w wasze ręce coś co pozwoli wam na chwilę relaksu i poczucie chociaż minimalnego spełnienia. Odpowiadam w tym wątku na każde pytanie. Obojętnie czy dotyczy serwera, forum czy bezpośrednio mnie. Liczę na waszą aktywność bo to ona jest dla mnie motorem i od niej zależy w którą stronę pójdzie serwer.

Pozdrawiam Administrator
xaox
xaox
Admin

Posts : 4
Points : 669
Reputation : 0
Join date : 2015-04-02
Location : Berlin

http://lsots.forumotion.eu

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum